українська російська англійська
Укрзалізниця доручила науковцям розробити довготермінову корпоративну стратегію інформатизації
26.06.2013 | 13:24
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

За результатами роботи Ради головних інженерів, що пройшла у червні під головуванням першого заступника генерального директора Укрзалізниці Миколи Сергієнка, Державне підприємство «Державний науково-дослідний центр залізничного транспорту України» (ДНДЦ УЗ) визначено головною науковою організацією з розробки та впровадження єдиної перспективної корпоративної стратегії інформатизації. Учасники наради відзначили актуальність подальшої централізації цих робіт, необхідності актуалізованої стратегії технологічного розвитку галузі та програми комплексного розвитку корпоративних технологій, спрямованих на створення нових систем інформатизації та автоматизації.

Науковому центру доручено розробити Стратегію комплексного розвитку інформаційних технологій залізничного транспорту України до 2020 р.

Окрім того, за результатами наради українські залізничники спільно з російськими колегами запланували найближчим часом визначити напрямки курсування складів поїздів з вагонами з навантаженням 25 тонн на вісь, які мають  не співпадати з маршрутами прискореного руху пасажирських поїздів. Для компенсації додаткових витрат на утримання колії планується закласти їх використання в інфраструктурну складову тарифу на перевезення вагонами з підвищеним навантаженням на вісь.

Розглядалося також питання ходу робіт з природоохоронних заходів та екології. Рада головних інженерів зобов’язала залізниці скоригувати природоохоронні плани, включити до них пріоритетні заходи щодо зниження скидання стоків у водні об’єкти, у відповідності до Програми удосконалення підготовки питної води та очищення зворотних вод, покращення технічного стану водопостачання та водовідведення залізниць України на 2011–2015 рр.

 

 

версія для друку