українська російська англійська
Студенти-податківці здобули перемогу у міжнародному футбольному турнірі "СтудентЄвро-2013"
26.06.2013 | 13:56
Прес-служба Міністерства освіти і науки

У Кракові (Республіка Польща) відбувся традиційний турнір дружби «СтудентЄвро–2013» з футболу, в якому взяли участь по шість команд польських та українських вищих навчальних закладів.

Вітчизняний студентський спорт представляли футбольні чоловічі команди Національного університету державної податкової служби України, Київського національного торговельно-економічного університету, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» і Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, а також жіночі команди Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу і Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Спочатку учасники міжнародного турніру провели між собою одноколовий турнір, потім у стикових зустрічах виявили переможців і призерів. Серед чоловічих команд у фіналі зустрілися студенти Ягілонського університету і Національного університету державної податкової служби України. Сильнішими виявилися майбутні українські податківці – вони виграли з рахунком 8:1. А ось головний приз серед жіночих команд здобули польські студентки, які у фіналі обіграли наших майбутніх учителів з рахунком 2:0.

Нагадаємо, що наступний українсько-польський турнір «СтудентЄвро» з футболу у вересні 2014 року прийматиме гостинна Одеса.