українська російська англійська
Безкоштовний Wi-Fi з'явився біля вокзалу та у Київському національному економічному університеті
26.06.2013 | 15:20
КИЇВСЬКА МДА

У 2013 році до мережі безкоштовного Інтернет-доступу Kyiv Free Wi-Fi було підключено два нові об’єкти – Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана і привокзальна площа біля Центрального залізничного вокзалу. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

«На кожному з об’єктів було встановлено близько 20 точок доступу. Вже зараз можна сказати, що проект є успішним. Постійна кількість користувачів у Києві близько 120 тис. осіб, які регулярно користуються безкоштовним Інтернетом за технологією Wi-Fi, 75% з них заходять в мережу зі своїх смартфонів, за нашими оцінками це приблизно 10% від усіх користувачів смартфонів у Києві», – зазначив Руслан Крамаренко.

Середній щодобовий трафік у мережі близько 150 Гбайт. Швидкість для користувачів, як і раніше, обмежена на рівні 2 Мбіт на секунду.

Проект реалізується повністю за спонсорські та інвестиційні кошти – з міського бюджету на проект не було витрачено жодної копійки. У 2012 році безкоштовний Wi-Fi з’явився на Хрещатику, Майдані Незалежності, площі Льва Толстого та у парку Шевченка. Місто надає свої об’єкти для розміщення обладнання компанії-оператора проекту, що зафіксовано відповідними договорами і отримує за це кошти. Проект буде і надалі підтримуватися Київською міською державною адміністрацією.

 

версія для друку