українська російська англійська
В Україні на 36% зросло виробництво дитячого харчування
26.06.2013 | 16:06
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА

За чотири місяці 2013 року в Україні на 36% збільшилося виробництво дитячого харчування − до 11 тисяч тонн. Нарівні зі зростанням обсягів виробництва, розширився й експорт. Так, постачання дитячих сумішей за кордон збільшилося на 25%, до 336 тонн. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Завдяки сприятливим умовам, які створила держава, виробництво дитячого харчування в Україні постійно розвивається. На сьогодні виробники стали більш зацікавленими у модернізації потужностей та відкритті нових об’єктів. Відповідно, розширюється асортимент дитячого харчування, нарощуються обсяги його виробництва. За 4 місяці виробництво дитячого харчування сягнуло майже 11 тисяч тонн, тобто зросло на 36% порівняно з аналогічним періодом 2012 року», − зазначив Микола Присяжнюк.

Так, в Україні суттєво збільшилося виробництво рідкого дитячого харчування на молочній основі − на 39%, та дитячих соків − на 27%. А поряд зі зростанням обсягів виробництва, розширився й експорт. За чотири місяці постачання дитячих сумішей за кордон збільшилося приблизно на 25%, до 336 тонн.

Микола Присяжнюк також наголосив, що протягом двох років планується здійснити імпортозаміщення продуктів дитячого харчування на 12%. Для цього, відповідно до Державної програми активізації розвитку економіки, буде сформовано понад 80 сировинних зон, які сприятимуть виробництву безпечних та якісних продуктів дитячого харчування.

 

версія для друку