українська російська англійська
У Держінформнауки обговорили проект держпрограми розвитку ІТ-галузі на період до 2023 року
27.06.2013 | 10:26
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

26 червня 2013 року в Державному агентстві з питань науки, інновацій та інформатизації відбувся круглий стіл з обговорення проекту Державної програми розвитку галузі інформаційних технологій на період до 2023 року.

Участь у круглому столі взяли представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства освіти і науки, Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, відділення інформатики Національної академії наук України, Національної академії правових наук України, Українського союзу промисловців та підприємців, Інтернет асоціації України, Ради з конкурентоспроможності індустрії ІКТ, Європейської Бізнес Асоціації, Європейської медіа платформи, Телекомунікаційної палати України та ІТ-компаній.

Проектом програми передбачено удосконалення законодавства з метою підвищення конкурентоспроможності галузі, інноваційний розвиток ІКТ на базі технопарків та ІТ-кластерів, задоволення потреб ІТ-сфери у якісній підготовці фахівців, стимулювання попиту на надання електронних послуг в українському суспільстві та інші актуальні для галузі питання.

Учасники круглого столу обговорили загальні положення проекту Програми і конкретні пропозиції до тексту. В ході обговорення були висловлені пропозиції спрямовані на її вдосконалення та врахування пріоритетів визначених Національним планом дій на 2013 рік.

За результатами круглого столу рекомендовано створити до 15 липня 2013 р. робочу групу при Держінформнауки з доопрацювання проекту програми та розробки плану заходів з розвитку сфери інформаційно-комунікаційних технологій, а також доопрацювати проект програми з урахування зауважень та пропозицій учасників круглого столу.

 

 

 

 

версія для друку