українська російська англійська
Туреччина готова брати участь в реалізації усіх Національних проектів України
27.06.2013 | 14:25
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА З ІНВЕСТИЦІЙ ТА УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНИМИ ПРОЕКТАМИ

Державне агентство з інвестицій та управління Національними проектами України протягом 2013 року презентує у Туреччині Національні проекти України в рамках домовленостей між Урядами країн. Такі домовленості зафіксовані в підписаному Віце-прем’єр міністром України Юрієм Бойко та Віце-прем’єр міністром Турецької Республіки Алі Бабаджан протоколі дев’ятого засідання Міжурядової українсько-турецької комісії з торговельно-економічного співробітництва, яке відбулось 25 червня в м. Анкара (Туреччина).

«Турецька сторона повідомила про готовність брати участь в реалізації Національних проектів України. Нам приємно відзначити, що наші турецькі партнери зацікавлені у можливостях інвестувати в Україну. Протягом року ми проведемо презентації конкретних Нацпроектів, затверджених Урядом України у м. Стамбул і сподіваємось, що зможемо знайти в Туреччині надійних партнерів», - зазначив Голова Державного агентства з інвестицій і управління національними проектами України Владислав Каськів.

В підписаному протоколі відзначено: «Турецька сторона підтримує процес реалізації інвестиційних «Національних проектів». У цьому контексті, Турецька сторона повідомила про готовність турецьких компаній брати участь у будь-яких проектах, які заплановані до реалізації на території України.

Окрім того, Владислав Каськів додав, що українська сторона поінформувала колег з Турецької Республіки про роботу V Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму та Міжнародної спеціалізованої виставки «Енергоефективніть та відновлювана енергетика – 2013», які відбудуться в миєві 5-8 листопада 2013 року, та запросила до участі представників профільних турецьких установ, організацій і компаній.

Довідково: Міжурядова українсько-турецька комісія з торговельно-економічного співробітництва була створена відповідно до Угоди про торговельно-економічну та технічну співпрацю від 4 травня 1992 року між Урядами України та Республіки Туреччина. Головним завданням міжурядової комісії є сприяння та підтримка розвитку партнерських відносин для зміцнення співпраці між регіонами України та Туреччини.

 

версія для друку