українська російська англійська
Микола Азаров обговорив з місією МВФ економічну ситуацію у світі та в Україні
27.06.2013 | 15:05
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров 27 червня під час зустрічі з керівником місії Міжнародного валютного фонду в Україні Ніколаєм Георгієвим обговорив стан світової та вітчизняної економіки, а також стан фінансових ринків. Про це він повідомив під час вручення Премії Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді у розбудові України.

«Я щойно закінчив зустріч з новим керівником місії МВФ в Україні. У нас відбувся досить відкритий обмін думками. Ми обговорили стан світової економіки, стан фінансових ринків і, звичайно, мова йшла про економіку України», - сказав Микола Азаров.

Глава українського Уряду зауважив, що також йшлося про можливі ризики, пов’язані зі складним економічним станом на світових ринках, а також про способи мінімізації цих ризиків.

Однак, Микола Азаров відзначив, що в Уряду «є тверде розуміння того, що, незважаючи на такі ризики і непросту ситуацію у світовій економіці, ми стоїмо на твердому фундаменті, а в основі цього фундаменту є розуміння того, що нам потрібно робити».

Він наголосив, що саме завдяки чіткому розумінню, аналізу ситуації та конкретному плану дій Уряду – Україна пройде через «цей складний період випробувань» і буде розвиватися, саме завдяки інноваційному напрямку, закликавши молодь до створення нових розробок та досліджень.

 

 

версія для друку