українська російська англійська
Держфінінспекція в Закарпатській області за 5 місяців відшкодувала втрат на 9,1 млн. грн.
28.06.2013 | 15:44
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в Закарпатській області протягом січня – травня 2013 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 9,1 млн. грн. Зокрема, до бюджетів та бюджетних установ додатково надійшло 1,9 млн. грн. Відшкодовано та поновлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 7,2 млн. грн.

Так, завдяки фінінспекторам забезпечено відновлення права власності Ужгородського національного університету на нерухоме майно вартістю 2,4 млн. грн., яке 2012 року незаконно було передано у власність фізичній особі.

Окрім того, від початку 2013 року за матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 79 досудових розслідувань.

У 74 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано фінансові санкції.

До судів пред'явлено 19 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 6,9 млн. грн.

За вчинені фінансові порушення 292 посадові особи притягнуто до  адміністративної відповідальності, 16 осіб звільнено із займаних посад.

 

версія для друку