українська російська англійська
Серед переможців конкурсів фахової майстерності визначено 30 претендентів на стипендію Президента України
27.06.2013 | 15:54
Прес-служба Міністерства освіти і науки

Про це повідомив директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України Олександр Удод під час засідання Колегії МОН.

За його словами, рішення про визначення претендентів серед переможців всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів прийнято відповідно до Указу Президента України від 28 грудня 2004 року № 1562 «Про Положення про стипендії Президента України для призерів і учасників всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів», наказу Міністерства освіти і науки України від 11.06.2013 №729 «Про підсумки Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професій у 2012/2013 навчальному році».

Окрім того, на засіданні обговорювалося питання відзначення переможців Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013» , який проходив у номінаціях «Інформатика» (м. Красноград Харківської області), «Фізика» (м. Кривий Ріг Дніпропетровської області), «Іноземна мова (французька)» (м. Житомир), «Музичне мистецтво» (м. Луцьк), «Російська мова» (м. Запоріжжя). На засіданні вирішено порушити клопотання про нагородження переможців і лауреатів Конкурсу Почесними грамотами Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, а також відзначити меценатів та організаторів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013» відомчими нагородами та подяками Міністерства освіти і науки України.

«Ми плануємо опублікувати кращі уроки у всіх номінаціях, які привели конкурсантів до перемоги; також хочу зазначити, що планується збільшення грошової винагороди за перемогу», – повідомив Міністр освіти і науки Дмитро Табачник.

 

версія для друку