українська російська англійська
Залізничники Казахстану переймають досвід забезпечення вантажоперевезень в українських колег
27.06.2013 | 16:10
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

Казахські колеги переймають досвід забезпечення вантажоперевезень в українських залізничників. З 25 по 27 червня у Києві проходять зустрічі делегації АТ «Національна компанія «Казахстан темір жолы» із керівництвом «Укрзалізниці» та ознайомлення з роботою підприємств, підпорядкованих «Укрзалізниці», задіяних у організації та здійсненні перевезення вантажів.

Зокрема, уже відбулася зустріч із заступником генерального директора «Укрзалізниці» Петром Науменком, начальниками головних управлінь УЗ. Залізничники із Казахстану відвідали Український державний центр транспортного сервісу «Ліски», Український транспортно-логістичний центр, Український державний розрахунковий центр міжнародних перевезень. Казахських залізничників зацікавили успіхи української сторони щодо впровадження безпаперових технологій, електронного обміну даними з клієнтами, роботи автоматизованих систем.

Представники делегації зазначили, що Казахстан має великий досвід щодо реформування залізничної галузі, на відміну від України, однак українські залізничники досягли набагато більшого у питанні інформаційних технологій та організації роботи «єдиного вікна» для обслуговування клієнтів – вантажовласників та операторів.

Нагадаємо, що, починаючи з 1 липня 2011 року, «Укрзалізниця» разом із клієнтами перейшла на систему оформлення документів на перевезення вантажів у внутрішньому сполученні в електронному вигляді через систему АС Клієнт УЗ. Наразі, фахівці працюють над тим, щоб потреби в наданні паперових документів не було і всі операції з оформлення вантажоперевезень, передачі документів та загалом взаємодії клієнтів з комерційними агентами залізниць у внутрішньому сполученні виконувалися у цифровому вигляді.

Також «Укрзалізниця» продовжує впровадження безпаперової технології між Україною та суміжними державами, що дає можливість операторам та вантажовласникам здійснювати перевезення вантажів за електронними перевізними документами.

 

версія для друку