українська російська англійська
Україна та Грузія посилять співпрацю в аграрному секторі
27.06.2013 | 17:53
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Україна та Грузія домовилися розширити двосторонню торгівлю сільгосппродукцією. Окрім того, сторони розвиватимуть співробітництво у тваринництві, рослинництві, сільгоспмашинобудуванні, харчовій та переробній промисловості тощо. Про це повідомив заступник Міністра аграрної політики та продовольства – керівник апарату Олександр Сень за результатами засідань українсько-грузинської робочої групи зі співробітництва в агропромисловому комплексі та 8 засідання Спільної міжурядової українсько-грузинської комісії з питань економічного співробітництва.

24 червня під головуванням заступника Міністра аграрної політики та продовольства України – керівника апарату Олександра Сеня та заступника Міністра сільського господарства Грузії Давида Натрошвілі відбулося 10-те Спільне засідання українсько-грузинської Робочої групи зі співробітництва з питань агропромислового комплексу.

 Сторони домовилися сприяти двосторонній торгівлі сільгосппродукцією, розвивати співробітництво у  тваринництві, рослинництві, земельних відносинах. Окрім того, Україна запропонувала Грузії створити спільне виробництво малогабаритної техніки та будівництво елеваторів. Також Україна планує розпочати постачання сільгосптехніки на грузинський ринок.

Рішення робочої групи були затверджені на засіданні Спільної міжурядової українсько-грузинської комісії з питань економічного співробітництва 25 червня.

 

версія для друку