українська російська англійська
З 1 липня реєстрацію бізнесу здійснює Укрдержреєстр
01.07.2013 | 10:34
Прес-служба Державної реєстраційної служби

З  1 липня 2013 року функції з реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців передані до Державної реєстраційної служби. 

«Сьогодні ми робимо дуже важливий крок до запровадження у нашій державі єдиних стандартів реєстрації бізнесу з відповідним контролем якості роботи державних реєстраторів та термінів реєстрації. Хочу наголосити, що передача функцій з реєстрації бізнесу до Укрдержреєстру буде максимально зручною для всіх суб’єктів господарювання. Більшість державних реєстраторів розміщуються у тих самих приміщеннях, де їх звикли бачити люди. Проте паралельно протягом двох-трьох місяців ми будемо шукати нові більш комфортні приміщення для реєстрації. Крім того, будемо працювати над поліпшенням матеріально-технічної бази, адже все це впливає в першу чергу на якість і швидкість обслуговування, а також вводити нові зручні сервіси», - зазначив Голова Укрдержреєстру Дмитро Ворона.

Крім того, за його словами, з початку року в Україні зареєстровано понад 100 тис. суб'єктів господарської діяльності. Також сьогодні бізнес можна зареєструвати за допомогою мережі Інтернет.

«Зараз працює спеціальний реєстраційний веб-портал, за допомогою якого кожен охочий, маючи ключ електронного цифрового підпису, може зареєструвати свій бізнес за допомогою Інтернету», - сказав Дмитро Ворона.

 

 

версія для друку