українська російська англійська
"Київметрополітен" відклав капітальний ремонт ескалаторів між станціями "Палац спорту" та "Площа Льва Толстого"
01.07.2013 | 11:17
КИЇВСЬКА МДА

Керівництво КП «Київський метрополітен» вирішило відтермінувати проведення планового капітального ремонту ескалаторів на пересадочному вузлі між станціями «Палац спорту» та «Площа Льва Толстого», початок якого був запланований на 2 липня, до повного завершення аналогічних робіт на пересадочному вузлі «Золоті ворота» - «Театральна».

Після детального вивчення пасажиропотоку, фахівці підприємства дійшли висновку, що характерного для періоду відпусток зменшення кількості пасажирів не спостерігається. Тож, аби не створювати незручності для киян, метрополітенівці знайшли технічну можливість перенести терміни виконання капітального ремонту ескалаторів на зазначеному пересадочному вузлі.

Нагадаємо, що наразі закінчується плановий капітальний ремонт ескалатора №4 на пересадочному вузлі між станціями «Золоті ворота» та «Театральна». 4 липня він буде запущений у роботу, після чого з 8 липня до 2 серпня 2013 року на ремонт зачиниться сусідній ескалатор – №3.

Усього з початку 2013 року в київському метрополітені вже виконано капітальні ремонти 5 ескалаторів із 13 запланованих. Усі роботи здійснюються відповідно до графіку.

 

версія для друку