українська російська англійська
Прийнято урядову постанову щодо зміни методики розрахунку ліцензійного збору для мовників
01.07.2013 | 12:30
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

На урядовому засіданні 26 червня було прийнято постанову «Про внесення зміни до Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги», розроблену Держкомтелерадіо.

Напередодні – у березні цього року – слушність запропонованих Комітетом змін відзначила громадська рада при відомстві.

Реалізація акту дозволить в умовах переходу від аналогового до цифрового формату мовлення зменшувати розмір ліцензійного збору за продовження строку дії ліцензії на аналогове мовлення в залежності від фактичного часу чинності ліцензії.

Таким чином, якщо на дату прийняття Нацрадою з питань телебачення і радіомовлення рішення про продовження строку дії ліцензії на аналогове мовлення строк, який обчислюється з моменту прийняття такого рішення до моменту повного переходу на цифрове мовлення менший, ніж мінімальний строк дії ліцензії, розмір збору за продовження ліцензії на аналогове мовлення зменшується на 70%.

Зазначені заходи створять сприятливі умови для провадження діяльності у сфері телемовлення, переконані у Держкомтелерадіо.

 

 

версія для друку