українська російська англійська
1-5 липня урядові уповноважені України та Угорщини обговорять питання охорони транскордонних водних об'єктів
01.07.2013 | 12:40
Прес-служба Державного агентства водних ресурсів

1-5 липня 2013 року в м. Бакталорантгаза, Угорщина, відбудеться          XVІІІ нарада уповноважених урядів України та Угорщини з питань виконання Міжурядової українсько-угорської угоди про спільне використання та охорону транскордонних водних об’єктів.

Зазначена нарада присвячена відзначенню 20-річчя співробітництва на прикордонних водах.

Участь у нараді візьмуть уповноважений Уряду України, Голова Держводагентства Василь Сташук та уповноважений Уряду Угорщини, заступник Державного секретаря з охорони навколишнього середовища з питань водного господарства Міністерства регіонального розвитку Угорщини Петер Ковач та інші представники водогосподарської галузі України та Угорщини.

Під час наради обговорюватимуться питання про стан українсько-угорського співробітництва в галузі водного господарства на прикордонних водах і виконання Протоколу XVІІ наради уповноважених урядів України і Угорщини; спільну українсько-угорську програму розвитку системи протипаводкового захисту для басейну Верхньої Тиси; поводження з твердими побутовими відходами в басейні Верхньої Тиси; спільні українсько-угорські проекти, які фінансуються за рахунок програм транскордонного співробітництва Європейської Комісії та інших міжнародних фінансових джерел; план роботи заступників уповноважених урядів, керівників та експертів робочих груп на 2013 – 2014 рр. та інші.

Окрім цього, у рамках програми заходів планується урочисте відкриття пам’ятного знаку на держкордоні в с. Лоня на дамбі р. Тиса, огляд об’єктів протипаводкового захисту Угорщини, а також інші урочистості.

версія для друку