українська російська англійська
Київська влада замовить 3 тис. урн у підприємства Українського товариства глухих
01.07.2013 | 18:41
КИЇВСЬКА МДА

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов відвідав дослідно-виробниче підприємство «Контакт» Українського товариства глухих та ознайомився з продукцією, що там виробляють. Результатом поїздки стала домовленість про подальшу співпрацю з підприємством та закупку містом 3 тисяч урн, перша партія яких уже успішно експлуатується киянами.

«На наступний рік плануємо розширити цю програму, щоб максимально забезпечили наше місто саме цією продукцією. По-перше, її випускають люди з особливими потребами, відповідно, замовляючи вироби цього підприємства, ми виконуємо функцію соціального захисту та забезпечуємо людей роботою. По-друге, ця продукція є конкурентоздатною, вона пройшла необхідні випробування і отримала сертифікат відповідності нормам безпеки. У подальшому ми плануємо налагодити співпрацю між підприємством «Контакт» та нашими будівельними компаніями, такими як «Містобуд» та «Житлоінвестбуд», щодо замовлення будівельних лісів, арматури тощо. Крім того, таким чином ми реалізуємо завдання Президента України щодо створення сприятливих умов для розвитку підприємництва», – зазначив Олександр Попов.

Нагадаємо, що КДВП «Контакт» УТОГ м. Київ – основне Київське виробниче підприємство Українського товариства глухих, яке створено для навчання інвалідів зі слуху доступним для них професіям та забезпечення їх робочими місцями. Наразі на підприємстві працює 195 осіб, що виготовляють полиці для холодильних шаф, решітки для газових плит, мірники для АЗС, рулетки, торгівельні обладнання для рекламних потреб, металеві каркаси для шкільних парт, спальних ліжок, столів та стільців тощо.

 

версія для друку