українська російська англійська
Міністерство фінансів виділить понад 201 млн. грн. на будівництво мостового переходу "Таврійський-ХБК"
02.07.2013 | 10:20
ХЕРСОНСЬКА ОДА

Міністерство фінансів України виділить 201 млн. 625 тис. грн. на будівництво мостового переходу «Таврійський-ХБК» у Херсоні.

«Будівництво мостового переходу «Таврійський-ХБК» триває. Враховуючи важливість цього об'єкта обласна державна адміністрація досягла домовленості з Міністерством фінансів України щодо виділення кредитної лінії на безповоротній основі в сумі 201 млн. 625 тис. грн. на будівництво мостового переходу», - заявив заступник голови облдержадміністрації Володимир Ярошевський, оглядаючи будівництво мостового переходу в районі вул. Залаегерсег та Бериславського шосе.

Зараз на будівельному майданчику залишилося залити бетоном 2 з 24 опор. Крім того, підрядна організація, яка займається будівництвом мостового переходу розмістила замовлення на ХГП «Паллада» на виготовлення регелів, установка яких почнеться наступного тижня. Виготовлення 60 балок, які будуть використовуватися в будівництві, зараз відбувається в Дніпропетровську.

Довідка. Будівництво автомобільного мостового переходу через залізничні колії в районі Бериславського шосе та вул. Залаегерсег у Херсоні має поліпшити міське автосполучення. Зараз залізниця, яка розділяє місто, значно ускладнює рух автотранспорту.

Згідно з проектом, загальна протяжність дорожнього полотна становить 2 км, пропускна здатність - 2000 одиниць транспорту на годину. Будівництво мостового переходу розпочалося 15 червня 2012 року.

 

версія для друку