українська російська англійська
"Київенерго" замінило понад 400 м магістральних трубопроводів у Шевченківському районі
02.07.2013 | 11:10
КИЇВСЬКА МДА

Протягом травня-червня фахівці ПАТ «Київенерго» замінили понад 400 м магістральних трубопроводів на вул. Ванди Василевської, що в Шевченківському районі.

Як повідомили у публічному акціонерному товаристві, замінено було трубопроводи діаметром 400 мм, що прокладені за бітум-перлітовою технологією ще в 1976 році. За словами фахівців, ця технологія є застарілою, такі мережі швидше зношуються та підлягають корозії, а термін їх експлуатації становить 15 років.

Зношені трубопроводи було замінено на сучасні попередньо ізольовані трубопроводи, гарантійний термін експлуатації яких становить до 50 років. Наразі на цій ділянці завершуються роботи з відновлення благоустрою.

Заміна мережі проводилася за рахунок Інвестиційної програми «Київенерго» на 2013 рік. Загальна вартість проведених робіт становить понад 3,5 млн. гривень.

Нагадаємо, у 2013 році публічне акціонерне товариство планує спрямувати на розвиток теплового блоку столиці понад 270 млн. гривень. Ці кошти будуть спрямовані на заміну 32 км теплових мереж, зокрема, 7 км магістральних та 25 км розподільчих трубопроводів.

версія для друку