українська російська англійська
У київській міській туберкульозній лікарні №2 запрацював сучасний рентгенапарат
02.07.2013 | 11:06
КИЇВСЬКА МДА

Менш ніж за місяць роботи можливостями нового рентгенівського діагностичного комплексу «Медикс» скористалися майже 200 осіб. Серед них – пацієнти закладу та співробітники лікарні, які мають регулярно проходити профілактичні медичні огляди.

Перед встановленням сучасного обладнання в рентген-кабінеті був проведений капітальний ремонт. З місцевого бюджету на це витрачено понад 78 тисяч гривень. Сам апарат коштував близько 700 тисяч гривень.

За словами директора департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації Віталія Мохорєва, боротьба з туберкульозом та профілактика такого небезпечного захворювання залишається актуальною проблемою. І місто робить все можливе, щоб кияни були максимально захищені від цієї недуги, а пацієнти отримували якомога ефективніше лікування. Цьому сприяє і реалізація медичної реформи, яка ініційована Президентом України.

«У 2013 році ми вже закупили 8 таких апаратів. Окрім другої туб лікарні, вони працюють у київських клінічних лікарнях №3, №9, поліклініці №3 Шевченківського району та № 2 Святошинського району, а також у центральній районній поліклініці Оболонського району. Ще п’ять рентгенапаратів на три робочих місця загальною вартістю понад 10 мільйонів гривень встановлено у 12-ій, 17-ій, 10-й, Олександрійській лікарнях та поліклініці №1 Деснянського району м. Києва. Крім того, у 12-й лікарні встановлено новітню пересувну рентгенівську С-арочну систему», – зауважив Віталій Мохорєв.

 

версія для друку