українська російська англійська
Державна реєстрація бізнесу відбувається у штатному режимі, - Д. Ворона
02.07.2013 | 13:37
Прес-служба Державної реєстраційної служби

Першого липня державними реєстраторами реєстраційних служб територіальних управлінь юстиції проведено понад 5 тис. реєстраційних дій. Про це заявив Голова Державної реєстраційної служби України Дмитро Ворона.

«Протягом робочого дня 1 липня реєстрація суб’єктів господарської діяльності проводилася у звичному, штатному режимі, проведено понад 5 тис. реєстраційних дій. Ажіотажу серед населення немає. Більша частина реєстраційних дій виконується у першій половині дня, у той час, як після 15 години приміщення для реєстрації бізнесу практично порожні», - зазначив Дмитро Ворона.

Посадовець також наголосив, що співробітники Укрдержреєстру намагаються забезпечити максимально комфортні умови для реєстрацій бізнесу.

«1 липня було звичайним робочим днем для державних реєстраторів. Однак, ми зробили перший дуже важливий крок до побудови нової, дійсно європейської системи надання послуг населенню. Я хочу, щоб відвідувачів наших відділень реєстрації зустрічали привітні співробітники, які нададуть вичерпну інформацію та допоможуть. Тому протягом наступних трьох місяців ми активно працюватимемо над підвищенням якості обслуговування громадян та більш жорстко контролюватимемо терміни реєстрації», - сказав Дмитро Ворона.

версія для друку