українська російська англійська
В Україні удосконалюють порядок реєстрації інститутів спільного інвестування
02.07.2013 | 14:14
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) завершує роботу над рішеннями, що регламентують порядок реєстрації інститутів спільного інвестування, проспекту емісії (змін до нього) та випуску цінних паперів ІСІ. Відповідні рішення були прийняті на черговому засіданні регулятора та направлені до Міністерства юстиції України для проходження державної реєстрації.

«Підкреслю, що впровадження даних документів сприятиме приведенню регуляторної бази діяльності пайових та корпоративних інвестиційних фондів у відповідність до чинного законодавства, зокрема, до Законів України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», «Про цінні папери та фондовий ринок» та «Про інститути спільного інвестування», який набуває чинності з початку 2014 року. До того ж, даними положеннями ми удосконалюємо порядок реєстрації ІСІ, проспекту емісії та випуску їхніх цінних паперів, зокрема, шляхом зменшення кількості документів, необхідних для такої реєстрації, що, в свою чергу, зменшить навантаження на учасників ринку», - повідомила Оксана Симоненко, директор департаменту спільного інвестування та регулювання діяльності інституційних інвесторів НКЦПФР.

Довідкові дані:

Регулятор схвалив наступні рішення:

«Про затвердження Положення про реєстрацію регламенту інститутів спільного інвестування та ведення Єдиного державного реєстру інститутів спільного інвестування»;

«Про затвердження Положення про порядок реєстрації проспекту емісії та випуску акцій корпоративного інвестиційного фонду»;

«Про затвердження Положення про порядок реєстрації проспекту емісії та випуску інвестиційних сертифікатів пайового інвестиційного фонду».

 

 

версія для друку