українська російська англійська
Столична влада планує збудувати новий хлібокомбінат
02.07.2013 | 16:20
Київська МДА

Київ має намір побудувати новий хлібокомбінат у рамках створення Індустріального парку. Про це розповів журналістам голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов після підписання Меморандуму про порозуміння між регіональними органами виконавчої влади, виробниками хлібобулочної продукції і закладами мережевої торгівлі.

«Сьогодні ми розглядаємо проект будівництва нового хлібокомбінату в Деснянському районі столиці. По-перше, запуск цього об’єкту дозволить повністю задовольнити попит на хлібну продукцію мешканців лівобережних районів столиці. По-друге, ми отримаємо додаткову можливість контролювати ціни на хліб, у тому числі за допомогою інтервенцій. Ми значну увагу приділяємо соціальним питанням, тож для нас надзвичайно важливо не допустити зростання цін на соціальні сорти хліба. Крім того, малозабезпечені кияни будуть мати ще й додаткові знижки після реалізації проекту «Картка киянина», – розповів Олександр Попов.

Разом із тим, зведення хлібокомбінату дозволить забезпечити близько 5 тисяч киян робочими місцями, а це, за словами Олександра Попова, є стратегічним завданням міської влади.

Окрім будівництва хлібобулочного підприємства, місто планує розвивати мережу точок продажу соціального хліба. Таким чином, столична влада виконає одразу два важливих завдання: посилить соціальний захист мешканців столиці, а також сприятиме розвитку малого та середнього бізнесу.

«Соціальні ініціативи Президента України, програма «Україна для людей» та програма економічних реформ ставлять перед нами абсолютно чіткі завдання, як у питаннях посилення соціального захисту громадян, так і в питаннях підтримки малого та середнього бізнесу. Ми отримали завдання створити потужну мережу хлібних магазинів у всіх мікрорайонах міста. Реалізація ж цього проекту дозволить посилити одразу два напрямки – соціальний і економічний», – зазначив Олександр Попов.

версія для друку