українська російська англійська
Прем'єр-міністр вимагає активізувати роботи з підготовки та відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі
02.07.2013 | 17:44
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Співголови організаційного комітету з підготовки та відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі Прем'єр-міністр України Микола Азаров та Глава Адміністрації Президента Сергій Льовочкін провели засідання оргкомітету, на якому Глава Уряду поставив вимогу активізувати роботи з підготовки до свята.

 «Я прошу в останні дні, які залишилися до цього свята, активізувати зусилля і зробити все для того, щоб свято пройшло достойно», - сказав Микола Азаров.

Він також запропонував спростити проходження паломниками митних та прикордонних процедур.

У свою чергу співголова оргкомітету, Глава Адміністрації Президента Сергій Льовочкін звернувся до вітчизняних дипустанов за кордоном з проханням сприяти проведенню заходів, присвячених хрещенню Київської Русі. «Я прошу наші консульства та посольства активно підтримувати будь-які заходи, які проводяться українськими церквами за кордоном, підтримувати на державному рівні», - сказав він.

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зазначив, що Українська православна церква Київського патріархату вдячна державі за організацію святкування хрещення Русі на державно-церковному рівні. «Ми дуже вдячні державі за те, що вона 1025-ліття святкує на державно-церковному рівні. Тому що саме хрещення Русі мало велике значення не тільки для церкви, але й для самої держави», - сказав він.

У засіданні оргкомітету взяли участь Антоній - митрополит Бориспільський, керуючий справами УПЦ МП, Богдан Дзюрах - єпископ Української греко-католицької церкви та представники центральних і місцевих органів виконавчої влади.

 

версія для друку