українська російська англійська
Національна система містобудівного кадастру нарешті буде створена
03.07.2013 | 09:55
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Державне агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України та Київська міська державна адміністрація домовилися про співпрацю у рамках пілотного проекту створення національної системи містобудівного кадастру. Відповідний Протокол намірів підписаний між департаментом програм і проектів інформатизації та розвитку інформаційного суспільства Держінформнауки і департамент містобудування та архітектури виконавчого органу київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Документ підписаний з метою реалізації Національної програми інформатизації, Програми формування та розвитку містобудівного кадастру в м. Києві, а також залучення широкого кола висококваліфікованих спеціалістів до розв'язання найважливіших питань формування містобудівного кадастру в Україні, запровадження міжвідомчої співпраці.

Так, сторони домовилися про спільні дії з питань організації міжвідомчої взаємодії в процесі побудови містобудівного кадастру на національному, регіональному та міському рівнях, формування національної інфраструктури геопросторових даних і забезпечення інтероперабельності геоінформаційних ресурсів у різних галузях.

Крім того, Держінформнауки та влада Києва зобов'язуються обмінюватися наявною в їхньому розпорядженні інформацією щодо реалізації цього протоколу, проводити спільні консультації і переговори.

Протокол намірів підписали: від Держінформнауки - в.о. директора департаменту програм та проектів інформатизації та розвитку інформаційного суспільства В. Горюшко, від Київської міської державної адміністрації - директор департаменту містобудування та архітектури С. Целовальник.

 

 

 

 

версія для друку