українська російська англійська
У Луцьку відкрився Центр надання адміністративних послуг
03.07.2013 | 10:06
ВОЛИНСЬКА ОДА

196 адміністративних послуг надаватимуть волинянам у новоствореному Центрі надання адміністративних послуг у Луцьку. ЦНАП урочисто відкрив двері для волинян 2 липня.

Як зазначив голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук, установу створено відповідно до Указу Президента України і відкриття Центру дозволить спростити низку дозвільних процедур, мінімізувати кількість необхідних для цього довідок, зекономити час волинянам.

У рамках відкриття ЦНАПу підписано Меморандум про співпрацю щодо організації надання адміністративних послуг між обласною державною адміністрацією, Луцькою міською радою та територіальними органами центральної виконавчої влади.

Прийом документів здійснюватимуть 9 кваліфікованих адміністраторів, 7 державних реєстраторів та стільки ж державних адміністраторів. Середній час прийому відвідувача триватиме 15 хвилин. Надання адмінпослуг безкоштовне, оплата передбачена лише за ті процедури, що згідно з чинним законодавством потребують додаткових технічних робіт або державного мита.

У Центрі надання адміністративних послуг, відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», будуть працювати територіальні органи центральних органів виконавчої влади: реєстраційна служба головного управління юстиції в області; управління державної міграційної служби України в області; головне управління Держземагенства в області, а також структурні підрозділи облдержадміністрації: департамент агропромислового розвитку ОДА; департамент житлово-комунального господарства та будівництва ОДА; управління інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю та управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції ОДА.

 

версія для друку