українська російська англійська
Уряд призначить свого спостерігача в Євразійському економічному союзі
03.07.2013 | 11:50
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Сьогодні на засіданні Уряд планує призначити свого уповноваженого спостерігача в Колегії Євразійського економічного союзу, повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 3 липня 2013 року.

«Уряд ніколи не знімав з порядку денного завдання поглиблення співробітництва з країнами Митного союзу та СНД. Тому сьогодні ми розглянемо питання призначення уповноваженого представника Уряду України в Колегії Євразійського економічного союзу», - зазначив Микола Азаров. Прем’єр-міністр нагадав, що про участь України в якості спостерігача у Митному союзі Президент України домовився з Президентами Росії, Казахстану і Білорусі, і відповідний меморандум Глава Уряду підписав у Мінську.

«На представника Уряду покладається дуже відповідальна місія. Нам потрібно швидко налагодити механізм прогнозованих, стабільних, безконфліктних відносин з таким же великим і важливим для нас митним об’єднанням на сході, яким є Євросоюз на заході, - заявив Микола Азаров. - Думаю, свою місію представник Уряду України розпочне вже під час міжурядової зустрічі на рівні глав урядів України і Росії, яка відбудеться 12 липня в Сочі».

 

версія для друку