українська російська англійська
На підприємствах Херсонщини створено 200 нових робочих місць
03.07.2013 | 13:10
Херсонська ОДА

Як повідомляє департамент економічного, регіонального розвитку та торгівлі Херсонської обласної державної адміністрації, на промислових підприємствах області активно створюються нові робочі місця.

Так, відповідно до виконання стратегічних ініціатив Президента України стосовно створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу по області відбулося зростання майже усіх щаблів сектору малого підприємництва.

А саме, 11 квітня поточного року відбулося офіційне відкриття заводу з виробництва гофрокартонної упаковки, який працевлаштував 76 спеціалістів із середньомісячною заробітною платою 4500 грн. Крім того, при повній завантаженості виробничих потужностей на підприємстві буде додатково створено біля 200 робочих місць.

 З початку 2013 року на машинобудівному заводі, завдяки модернізації промислового виробництва, створено 45 додаткових робочих місць.

 Також 8 квітня 2013 року створено нове підприємство з виготовлення  спеціального одягу, де працевлаштовано близько 70 робітників. Крім того, у перспективних планах керівництва фабрики заплановано запуск повномасштабного виробництва, що суттєво вплине на розвиток легкої промисловості.

Довідково

Кількість діючих малих підприємств на 10 тис. населення становить 56 одиниць (у 2010 році – 42 одиниці, що на 33,3% більше) та займає 13 місце у всеукраїнському рейтингу аналогічних показників. Кількість працюючих на малих підприємствах зросла до 39,5 тис. осіб (+ 3,4 % більше ніж у 2010 році).

 

версія для друку