українська російська англійська
Відбулося перше засідання новосформованої громадської ради при Мінекономрозвитку
03.07.2013 | 13:53
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

2 липня 2013 року відбулося засідання громадської ради при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

Це перше засідання після установчих зборів, якими було утворено громадську раду та визначено її склад.

У привітанні Міністра економічного розвитку і торгівлі України Ігоря Прасолова до членів громадської ради, яке було зачитано на засіданні, наголошено на абсолютній відкритості Міністерства, готовності всебічно сприяти діяльності громадської ради.

Міністр також побажав членам громадської ради плідної, продуктивної співпраці на нелегкій ниві покращення економічного розвитку України.

Засідання громадської ради пройшло конструктивно, в діловій та дружній атмосфері. Члени ради обговорили проекти Положення про громадську раду при Мінекономрозвитку, структури та регламенту.

Головою громадської ради одноголосно обрано президента асоціації транспортно-експедиторських та логістичних організацій України “Укрзовніштранс” Олега Платонова.

Слід зазначити, що до складу громадської ради ввійшли представники інститутів громадянського суспільства як всеукраїнських, так і регіональних, які представляють інтереси виробників різних галузей, профспілкових організацій, роботодавців та інших кіл, що, безумовно, має забезпечити фахову діяльність громадської ради у всіх напрямках роботи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

 

версія для друку