українська російська англійська
Е.Ставицький: Доля заводу з виробництва ядерного палива вирішиться 11 липня
03.07.2013 | 13:36
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Рішення щодо конкретних кроків будівництва в Україні заводу з виробництва ядерного палива буде прийняте на засіданні оперативного штабу за участю українських і російських фахівців 11 липня у Києві. Такої домовленості було досягнуто за підсумками двосторонньої зустрічі з генеральним директором держкорпорації «Росатом» Сергієм Кірієнком на Міжнародній конференції з атомної енергетики ХХІ ст., що проходила у м.Санкт-Петербург у червні.

Про це повідомив Міністр енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький на брифінгу у Кабінеті Міністрів України 3 липня.

«Засідання оперативного штабу з питань будівництва заводу в Україні за участю російських і українських організацій з метою актуалізації стану виконання робіт та обговорення переговорних питань буде проведено 11 липня 2013 року в м.Київ. Це уже у нас другий штаб, який буде відбуватися. І на цьому штабі уже буде прийняте рішення щодо конкретних кроків щодо будівництва заводу, і розпочато фактично будівництво заводу», - сказав він.

Також Едуард Ставицький поінформував, що у ході зустрічі було підтверджено готовність російської сторони щодо фінансування чергової емісії акцій ПАТ «Завод з виробництва ядерного палива» на суму близько 50 млн доларів.

За його словами, процес державної експертизи проектно-кошторисної документації з будівництва заводу з виробництва ядерного палива в смт.Смолянка Кіровоградської області уже розпочато. Крім того, ПАТ «Завод з виробництва ядерного палива» наділено функціями експлуатуючої організації.

 

версія для друку