українська російська англійська
Зняті обмеження на переміщення підакцизних товарів через залізничні пункти пропуску
03.07.2013 | 14:30
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Постановою Кабінету Міністрів України № 390 «Про затвердження пунктів пропуску через державний кордон України, через які здійснюється переміщення підакцизних товарів, та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України», яка набрала чинності з 19 червня  2013 року, зняті обмеження на переміщення через всі залізничні пункти пропуску, в т.ч. для залізнично-поромного сполучення, підакцизних товарів, харчових продуктів і продовольчої сировини, транспортних засобів та товарів, які були у вжитку. 

 Однак ці обмеження залишаються для переміщення алкогольних напоїв і тютюнових виробів. Для переміщення зазначеної групи підакцизних товарів даною постановою затверджено перелік пунктів пропуску через державний кордон України для залізничного сполучення.

Так для переміщення у митному режимі транзиту спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів, на які встановлено акцизний податок, визначені пункти пропуску на кордоні з:

Республікою Польща: Володимир-Волинський, Мостиська, Ягодин;

Словацькою Республікою: Чоп;

Угорщиною: Соловка, Чоп;

Румунією: Вадул-Сірет, Дякове;

Республікою Молдова: Кучурган, Могилів-Подільський, Рені;

Республікою Білорусь: Виступовичі, Горностаївка, Заболоття;

Російською Федерацією: Зернове, Квашино, Тополі, Красна Могила.

Таким чином цим документом спрощено умови та знято багато обмежень для переміщення підакцизних товарів через державний кордон України. Постанова скасовує деякі акти Кабінету Міністрів України, які були прийняті раніше.

 

версія для друку