українська російська англійська
Уряд призначив Представником України в Євразійській економічній комісії Віктора Суслова
03.07.2013 | 15:30
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд призначив Представником України в Євразійській економічній комісії Віктора Суслова – заслуженого економіста України. Відповідне рішення ухвалено 3 липня 2013 року на засіданні Кабінету Міністрів.

Уряд доручив Міністерству закордонних справ, Міністерству економічного розвитку і торгівлі спільно з іншими зацікавленими органами виконавчої влади у місячний термін розробити Положення про Представника України в Євразійській економічній комісії.

Нагадаємо, що сьогодні на засіданні Уряду Прем’єр-міністр України Микола Азаров наголосив, що «Уряд ніколи не знімав з порядку денного завдання поглиблення співробітництва з країнами Митного союзу та СНД».

Микола Азаров також заявив, «на представника Уряду покладається дуже відповідальна місія».

«Нам потрібно швидко налагодити механізм прогнозованих, стабільних, безконфліктних відносин з таким же великим і важливим для нас митним об’єднанням на сході, яким є Євросоюз на заході, - заявив Микола Азаров. - Думаю, свою місію представник Уряду України розпочне вже під час міжурядової зустрічі на рівні глав урядів України і Росії, яка відбудеться 12 липня у Сочі».

версія для друку