українська російська англійська
К.Грищенко: Уряд прийняв рішення про виділення 17 млн. грн. для лікування дітей, хворих на ювенільний ревматоїдний артрит
03.07.2013 | 18:43
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

3 липня ц.р. Уряд України прийняв рішення про перерозподіл видатків державного бюджету з метою виділення коштів, необхідних для закупівлі спеціальних препаратів для дітей, хворих на важку форму ювенільного ревматоїдного артриту.

«У березні 2013 року Прем’єр-міністром України було доручено розібратися з питанням виділення коштів для дітей, хворих на важку форму ювенільного ревматоїдного артриту. Усього в Україні зареєстровано близько 3 тис. таких дітей. Разом з тим, у п’яти відсотків дітей (на сьогодні – це 144 дитини) навіть за стабільного довготривалого застосування декількох препаратів базової терапії стан не поліпшується, що потребує додаткового призначення дорогих біологічних агентів. Вартість лікування такими агентами одного хворого становить більше 10 тисяч гривень на місяць. Для українського Уряду питання пошуку та виділення коштів для таких діток було пріоритетним», - зазначив К.Грищенко.

З березня було проведено низку нарад з усіма причетними міністерствами та відомствами під головуванням К.Грищенка, в ході яких обговорювалися питання пошуку та виділення коштів.

«Результатом нашої роботи є прийняття Урядом розпорядження про виділення майже 17 млн. гривень на закупівлю медичних препаратів для дітей, які хворіють на ювенільний ревматоїдний артрит. Заінтересованими органами проект розпорядження було прийнято без зауважень та погоджено бюджетним комітетом Верховної Ради України», - підкреслив Віце-прем’єр-міністр.

ф

версія для друку