українська російська англійська
У Міноборони та ЗСУ забезпечено системний підхід до боротьби з корупцією
04.07.2013 | 11:34
Прес-служба Міністерства оборони

5 липня 2013 року у приміщенні Українського національного інформаційного агентства “Укрінформ” відбудеться брифінг на тему: “Боротьба з корупцією, іншими порушеннями чинного законодавства – один із пріоритетів діяльності керівництва Міністерства оборони та Збройних Сил України”. 

У заході візьмуть участь начальник Військової служби правопорядку у Збройних Сил України генерал-майор Олександр Дублян та директор департаменту внутрішнього аудиту та фінансового контролю Міністерства оборони України Максим Гольдарб.

Учасники брифінгу поінформують стосовно визначених Міністром оборони України Павлом Лебедєвим завдань, а також заходів, які вживаються у Міністерстві оборони та Збройних Силах України з метою боротьби з корупційними проявами, розкраданням військового майна, іншими порушеннями чинного законодавства.

Зокрема, йтиметься про результати роботи спеціалізованих контролюючих структурних підрозділів оборонного відомства, їх співпрацю з правоохоронними органами.

Початок заходу о 10.00 5 липня 2013 року за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, приміщення Українського національного інформаційного агентства “Укрінформ”.

Довідки та акредитація за телефоном: (067) 500-73-86. Контактна особа – Тетяна Гостєва.

Акредитація обов’язкова і триватиме до 19.00 4 липня 2013 року.

версія для друку