українська російська англійська
Уряд виділив понад 17 млн. грн. для запобігання надзвичайної ситуації у Луцьку
04.07.2013 | 12:46
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Уряд виділив із резервного фонду держбюджету понад 17 млн. грн. Волинській облдержадміністрації для проведення першочергових заходів щодо запобігання виникненню надзвичайної ситуації у Луцьку. Про це повідомив Віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул.

«Уряд працює на попередження можливих надзвичайних ситуацій і оперативно реагує на потенційну небезпеку громадян. Зокрема, Урядом із резервного фонду держбюджету виділено понад 17 млн. грн. Волинській облдержадміністрації для проведення першочергових заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації в Луцьку», - сказав Олександр Вілкул.

Він зазначив, що протягом останніх років відбуваються зсувні процеси вздовж берегової лінії старого русла річки Стрій у Луцьку, які можуть привести до руйнування 38 житлових будинків, розташованих вздовж ріки та заподіяти шкоди на 23 млн. грн.

«Завдяки превентивним заходам Уряду та виділеному фінансуванню будуть проведені роботи з укріплення берегу річки Стрій, зокрема улаштоване поле паль і створена підпірна залізобетонна стіна довжиною 844 метри. Всі роботи будуть проведені без відселення мешканців будинків та мають бути завершені до кінця року», - сказав Олександр Вілкул.

 

версія для друку