українська російська англійська
Глава Місії України при НАТО високо оцінив діяльність українських миротворців у Косово
04.07.2013 | 12:55
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ

3 липня відбувся офіційний візит делегації Північноатлантичної Ради на чолі з Генеральним Секретарем НАТО Андерсом Фог Расмуссеном до Косово. Під час візиту члени делегації Північноатлантичного альянсу зустрілися з командуванням багатонаціональних сил КФОР, спеціальними представниками міжнародних організацій, що діють у краї, а також прем’єр-міністром Косово Хашимом Тачі з метою обговорення загальної ситуації в краї.

Генеральний секретар НАТО згадав про історичну угоду про нормалізацію відносин між Бєлградом та Пріштіною, що була схвалена урядом Сербіїї 22 квітня. «Це був довготривалий, але успішний процес. Угода про нормалізацію відносин між Косово та Сербією дає надію на краще майбутнє для усіх мешканців цього регіону. Зі свого боку НАТО, а особливо сили КФОР, і надалі забезпечуватимуть мирне середовище на території Косова. Ми готові підтримати впровадження в життя цієї угоди всіма можливостями у рамках наданих нам повноважень», – наголосив Генсек НАТО.

У ході візиту учасник делегації Північноатлантичної Ради, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Королівстві Бельгія та Великому Герцогстві Люксембург (за сумісництвом), Глава Місії України при НАТО Ігор Долгов зустрівся з командиром національного контингенту в Косово гвардії майором Володимиром Кокорєвим. Під час зустрічі були обговорені питання щодо особливостей виконання підрозділом завдань за призначенням, взаємодії українських миротворців із місцевим населенням, а також безпекової ситуації у зоні інтересів багатонаціональної бойової групи «East», до складу якої входить український контингент.

Посол Ігор Долгов високо оцінив діяльність українського миротворчого контингенту, направлену на підтримання миру і стабільності у Косово.

версія для друку