українська російська англійська
На забезпечення реєстрації бізнесу виділено 122,4 мільйони гривень, - Д. Ворона
04.07.2013 | 16:20
Прес-служба Державної реєстраційної служби

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" (щодо фінансування державної реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності). Про це сьогодні повідомив Голова Державної реєстраційної служби України Дмитро Ворона.

Як зазначив Голова відомства, закон підготовлено для забезпечення належного виконання з 1 липня 2013 року повноважень територіальних органів юстиції щодо здійснення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, встановлених їм законом.

«Відповідно до закону передбачається виділити 122,4 мільйони гривень на забезпечення належного виконання функцій державної реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності. Це, у тому числі, і оплата праці співробітників, оснащення приміщень для розміщення державних реєстраторів й зберігання реєстраційних справ юридичних та фізичних осіб-підприємців, а також забезпечення державних реєстраторів комп’ютерною та оргтехнікою, меблями, відповідним обладнанням тощо. Я дякую народним депутатам за підтримку цієї важливої реформи», - сказав Дмитро Ворона.

версія для друку