українська російська англійська
Держфінінспекція в Херсонській області протягом першого півріччя відшкодувала втрат на 37,6 млн. грн.
04.07.2013 | 16:55
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в Херсонській області протягом січня – червня 2013 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів держави на суму 37,6 млн. грн. Зокрема, у бюджетних установах та організаціях відшкодовано і поновлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 24,2 млн. грн.

До установ та організацій, під час ревізій яких виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 122 фінансові санкції.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 63 досудові розслідування.

До суду пред'явлено 18 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 5,7 млн. грн.

За вчинені фінансові порушення 240 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 90 – до матеріальної та дисциплінарної, 13 осіб звільнено із займаних посад.

Крім того, з метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу надано інформації про виявлені фінансові операції, які підлягають державному фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 10 млн. грн.

 

версія для друку