українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд розробляє програму підвищення безпеки на дорогах
04.07.2013 | 17:04
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд розробляє програму підвищення безпеки на автомобільних дорогах і зменшення кількості ДТП.

Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров у четвер під час зустрічі з Принцом Майклом Кентійським.

«Ми зараз розробляємо серйозну програму забезпечення безпеки на автошляхах, і ми будемо вдячні вам за надання матеріалів з цього питання»,- сказав Микола Азаров.

У свою чергу, Принц Майкл Кентійський зазначив, що за інформацією особливої комісії, членом якої він є, яка створена при ООН, найбільше всього людей у світі гине від СНІДу, тифу та в результаті дорожньо-транспортних пригод.

«І ми в рамках цієї комісії поставили надзвичайно амбітне завдання - з 2010 по 2020 рік вдвічі скоротити кількість ДТП, які призводять до смерті або тяжких травм для постраждалих. Звичайно, смерті або тяжкі травми внаслідок ДТП - це надзвичайно велике горе для сімей постраждалих та друзів, але й з економічної точки зору це також надзвичайно серйозна проблема. Ми у Великій Британії порахували, що така кожна дорожньо-транспортна пригода обходиться бюджету в мільйон доларів, тому що це і оплата за послуги лікарень, оплата страхових полісів, оплата послуг адвокатів, поліції тощо»,- сказав Принц Майкл Кентійський.

Водночас він пообіцяв, що всі матеріали, які є у особливої комісії, будуть направлені українському Уряду.

 

версія для друку