українська російська англійська
Микола Азаров представив Олену Лукаш колективу Міністерства юстиції
04.07.2013 | 18:40
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров представив колективу Міністерства юстиції новопризначеного Міністра Олену Лукаш.

Микола Азаров високо оцінив роботу Міністерства юстиції та закликав Олену Лукаш стати «авторитетним Міністром», висловивши впевненість у виконанні нею поставлених завдань на новій посаді: «В Олени Лукаш для цього є все, а найголовніше – молодість, енергія». При цьому він рекомендував новопризначеному Міністру дбайливо ставитися до кадрів та ефективно працювати з колективом Міністерства.

У свою чергу Олена Лукаш відзначила, що на посаді Міністра планує зосередити увагу на підвищенні якості надання послуг громадянам. «Громадяни потребують підвищеної уваги і на це буду орієнтувати себе і колектив Міністерства», - сказала Міністр.

 Микола Азаров подякував колишньому Міністру юстиції Олександру Лавриновичу за великий внесок у становлення сучасної системи юстиції в Україні. «Те, що Президент України прийняв рішення направити  Олександра Лавриновича на найбільш важку ділянку роботи на сьогодні: очолити Вищу раду юстиції і провести серйозну роботу щодо становлення нової судової системи в країні – це знак великої довіри Президента, Уряду, членів Партії регіонів», - наголосив Прем’єр-міністр, висловивши впевненість, що і на новій посаді Олександр Лавринович досягне найвищого результату.

 

 

версія для друку