українська російська англійська
Підвищено надбавку по догляду за дітьми інвалідами (підгрупи А)
05.07.2013 | 09:43
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Позитивна динаміка в ухваленні соціальних законів – запорука успішної модернізації соціальної сфери країни. Про це сказала Міністр соціальної політики України Наталія Королевська, коментуючи ухвалення Верховною Радою Закону «Про внесення змін до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» щодо збільшення вдвічі надбавки по догляду за дитиною-інвалідом підгрупи А.

«Сьогодні народні депутати ухвалили ще один закон, розроблений Мінсоцполітики на виконання соціальних ініціатив Президента, який спрямований на захист найбільш вразливої категорії українців – дітей-інвалідів. Відтепер батьки, які доглядають за дітьми з найважчими вадами здоров’я, отримуватимуть вдвічі більшу допомогу. Така позитивна співпраця може стати запорукою вирішення низки соціальних проблем, що накопичувалися роками. Фактично, у Парламенті склалася ситуативна просоціальна більшість, і це - добре», - сказала вона.

Наталія Королевська висловила сподівання, що народні депутати незалежно від політичного табору і надалі більшістю голосів ухвалюватимуть соціальні законопроекти.

«Мінсоцполітики розробило, а Уряд схвалив низку важливих соціальних законопроектів. Тому сподіваюсь, що продемонстрована на цій сесії Парламенту згуртованість депутатів під час голосувань щодо соціально важливих питань буде продовжена і восени, коли народні депутати повернуться до роботи», - сказала вона.

Міністр відзначила, що серед документів, що чекають на рішення Парламенту – законопроект щодо розширення переліку категорій пенсіонерів-підприємців, які можуть бути звільнені від сплати ЄСВ.

Нагадаємо, нещодавно Верховна Рада ухвалила в першому читання і в цілому законопроект «Про внесення змін до статті 18 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», за яким дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які мають інвалідність було збільшено державну допомогу на розмір прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб (на даний час 894 грн.)

 

версія для друку