українська російська англійська
Громадськість підтримала нові підходи в організації роботи Державної служби зайнятості
05.07.2013 | 10:40
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

Побудувати нову систему роботи Державного центру зайнятості можливо лише за участі громадськості. Про це заявила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час виступу на Народній колегії.

Під час виступу на Народній колегії Міністр соціальної політики України Наталія Королевська розповіла про завдання, які стоять перед оновленою Державною службою зайнятості, і закликала громадських активістів до активної співпраці.

«Для побудови нової системи роботи, нам важливо отримувати правдиву інформацію про роботу центрів зайнятості на місцях. Тільки завдяки громадськості ми можемо знаходити факти халатності, корупції або неякісного виконання своїх обов'язків. На такі факти буде оперативно реагувати спеціальна комісія, що створена у Міністерстві цього тижня», – зазначила Міністр.

Вона нагадала, що у Служби зайнятості є три базові завдання: скоротити термін перебування людини на обліку до 120 днів, забезпечити людині можливість перекваліфікації або відкриття власної справи, а також стимулювати малий і середній бізнес для створення нових робочих місць.

«Під головуванням нового керівника Державної служби зайнятості Марини Лазебної буде оновлено ідеологію роботи відомства. Завдяки Меморандуму про співпрацю, який буде підписаний найближчим часом, Державна служба зайнятості співпрацюватиме з Державною інспекцією з питань праці та Фондом соціального захисту інвалідів у питаннях працевлаштування населення, створення робочих місць, захисту прав працівників та легалізації зайнятості», – сказала Наталія Королевська.

Учасники Народної колегії підтримали нові підходи в організації роботи Державної служби зайнятості, озвучені Міністром соціальної політики України Наталією Королевською.

версія для друку