українська російська англійська
О.Вілкул: За останні 3 роки обсяг ремонтів авіадвигунів компаній на українських підприємствах зріс у 1,7 раза
05.07.2013 | 11:00
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Завдяки високій якості робіт на українських підприємствах, за оцінками експертів, цього року ця сума зросте ще в 1,3 раза.

«Україна входить в число 7 країн світу, які розробляють і виробляють авіаційну техніку для пасажирських та вантажних перевезень. Важливою складовою України як авіаційної країни, є розвиток високотехнічного і наукоємного виробництва, зокрема, авіаремонтної галузі. З 2010 по 2013 рік в 1,7 раза зросли обсяги робіт з ремонту авіадвигунів на українських підприємствах (з 200 млн. грн. до понад 350 млн. грн.). У 2013 році за прогнозами ця сума зросте ще в 1,3 раза», - сказав Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул у вітальному слові до працівників заводу.

Іноземні компанії підкреслюють високий рівень українських авіабудівників і надають перевагу ремонту в Україні. Більшість літаків цивільної та військово-транспортної авіації в Україні відновлюється та модернізується на Заводі 410 ЦА.

Віце-прем’єр-міністр відкрив новий ангар Заводу 410 ЦА. Ангар оснащений сучасним обладнанням і призначений для змивання за допомогою новітніх технологій лакофарбових покриттів з літаків, які підлягають ремонту.

В ангарі встановлена нова установка для нанесення екологічно чистого змивання та сучасне вентиляційне обладнання. Також для забезпечення безпеки людей в процесі змивання фарби, заводом були придбані сучасні засоби захисту – маски, респіратори, фільтри, захисні комбінезони.

«Уряд підтримує розвиток вітчизняного авіабудування. Державною програмою активізації розвитку економіки передбачена реалізація чотирьох проектів, направлених на модернізацію галузі. Зокрема, планується модернізація виробничого обладнання на державному підприємстві «Антонов» для будівництва літаків Ан-148, Ан-158, розроблення та освоєння виробництва двох легких вертольотів на підприємстві «Мотор-Січ», а також налагодження серійного виробництва турбореактивного двоконтурного двигуна АІ-28 у Запорізькому машинобудівному конструкторському бюро «Прогрес».

Олександр Вілкул привітав працівників заводу з 65-річчям підприємства та вручив Подяки Кабінету Міністрів кращим працівникам заводу з нагоди 65-річчя підприємства.

«Авіабудівна галузь є справжньою гордістю для нашої держави. Я хочу подякувати робітникам заводу 410 ЦА  за те, що вони змогли не лише зберегти ті надбання, які наша країна отримала у спадок від СРСР, але й впроваджувати власні розробки та освоювати нові технології», - сказав Міністр промислової політики України Михайло Короленко.

Також в урочистому заході взяли участь Президент АО «Мотор-Січ», народний депутат України, Герой України В’ячеслав Богуслаєв та Генеральний директор Заводу 410 ЦА Сергій Подрєза.

Довідково

Державне підприємство «Завод 410 ЦА» є одним з провідних авіаційних підприємств, яке на підставі ліцензійних угод надає високоякісні послуги з ремонту та модернізації авіаційної техніки та двигунів. За всю історію заводу відремонтовано більше 40 000 двигунів та 6 000 літаків. Наразі ДП «ЗАВОД 410 ЦА» надає широкий спектр послуг з ремонту, модернізації та відновлення авіаційної техніки марки «Антонов», в тому числі АН-24, АН-26, АН-30, АН-32, АН-72, АН-74.

 

версія для друку