українська російська англійська
Фонд сприяння молодіжному будівництву цьогоріч забезпечить житлом ще 6 тис. 700 родин
05.07.2013 | 16:04
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Завдання всіх працівників Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву: допомагати кожному громадянину, який звернувся за державною допомогою для отримання власного житла. На цьому наголосив Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул під час робочої наради з керівництвом центрального апарату Фонду та 26-ти його регіональних управлінь щодо активізації державних програм доступного житла.

«За три роки (2010-2012) в Україні в рамках соціальних ініціатив Президента Віктора Януковича більше 6 тисяч українських сімей отримали власне житло. Із них понад 5 тисяч родин – через Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву. У цьому році Уряд поставив завдання -  забезпечити житлом ще 6 тис. 700 українських родин», - сказав Олександр Вілкул.

Він також зазначив, що перед Фондом стоять важливі завдання у рамках державних програм. «Адже забезпечення громадян якісним та доступним житлом – стратегічне завдання, яке Уряд тримає на особливому контролі».

Наразі в Україні створюється Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Це квартирна черга на житло, як ми звикли її називати. Така черга ведеться в усіх населених пунктах України органами місцевого самоврядування, а також ведеться відомчий реєстр.

«Із формуванням Єдиного держреєстру, буде фактично проведена інвентаризація всіх квартирних черг, які наразі не об’єднані в єдину базу даних. Таким чином, буде створено реальну картину потреби в житлі в кожному населеному пункті», - сказав Віце-прем’єр-міністр України.

Формування Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов завершать до жовтня 2013 року.

 «Одним із важливих елементів комунікації між владою і суспільством є Інтернет. Тому необхідно оновити єдиний сайт Держфонду сприяння молодіжного будівництва. На цей сайт громадянин зможе зайти з будь-якого куточка України, брати регіон і програму, що найбільш імпонує та визначити по ній житло. А також отримати всю необхідну інформацію  щодо процедури його придбання. Цей сайт має бути створений на основі кращих світових практик», - сказав Олександр Вілкул.

З нагоди 21-річниці Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Олександр Вілкул відзначив кращих працівників Почесними грамотами та Подяками Кабінету Міністрів України. У нараді взяли участь понад 200 працівників.

Нагадаємо, сьогодні Олександр Вілкул вручив ключі від квартир 204 родинам з Києва, які придбали житло за підтримки держави у новозбудованому 16-поверховому будинку по вул. Симоненка, 5-А. Родини, які стали новоселами цього будинку – це сім'ї освітян, медпрацівників, військовослужбовців, держслужбовців  та молодь.

Довідково

Детальну інформацію про державну підтримку при придбанні житла можна отримати на сайтах Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКХ - http://minregion.gov.ua  та Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву - http://www.molod-kredit.gov.ua.

версія для друку