українська російська англійська
На Тернопільщині у січні-травні 2013 року зареєстровано 1,5 тис. підприємців
05.07.2013 | 16:20
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОДА

Протягом січня-травня 2013 року державними реєстраторами на Тернопільщині зареєстровано 244 малі підприємства, крім того – 1249 фізичних осіб-підприємців. Про це розповів у коментарі для представників місцевих ЗМІ заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Василь Гецько.

Зокрема він повідомив, що за цей же період кількість розглянутих звернень державними адміністраторами дозвільних центрів області складає 4250, видано 3460 документів дозвільного характеру та надано 3997 консультацій.

«Виконуючи доручення Президента України Віктора Януковича в області ведеться робота зі створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу», - каже Василь Гецько. Одним із прикладів такої роботи він називає створення в кожному районі центрів надання адміністративних послуг.

З метою наближення адміністративних послуг до найвіддаленішого села області, обласною державною адміністрацією підписано меморандум з Тернопільською дирекцією Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» щодо надання таких послуг через 467 поштових відділень області (на сьогоднішні в даному напрямку працюють 100 відділень поштового зв’язку області).

У територіальних органах Головного управління Міндоходів у Тернопільській області створені та функціонують 17 центрів обслуговування платників податків основними завданнями яких є забезпечення комфортних умов, надання якісної правової і податкової допомоги, оперативне приймання звітності.

 

версія для друку