українська російська англійська
Микола Азаров: У найближчі два роки ціни на хліб будуть стабільними
05.07.2013 | 17:35
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров у Фейсбуці запевнив, що в найближчі два роки ціни на хліб будуть стабільними - Уряд продовжує політику збільшення соціальних гарантій та цінової стабільності на основні продукти харчування.

Він нагадав, що цього тижня, в рамках відкриття другої черги найпотужнішого в Європі хлібокомбінату недалеко від міста Васильків Київської області, був підписаний меморандум про стабільність цін на хліб і хлібобулочні вироби на найближчі два роки між керівниками найбільших торгових мереж, підприємств з виробництва хліба та хлібобулочних виробів та керівниками п'яти областей (Луганської, Харківської, Полтавської, Київської та м. Києва).

«У моїй присутності керівники найбільших торгових мереж, підприємств з виробництва хліба та хлібобулочних виробів і керівники п'яти регіонів (Луганської, Харківської, Полтавської, Київської областей та м. Києва) підписали меморандум про стабільність цін на хліб і хлібобулочні вироби на найближчі два роки. Це дуже важлива угода, яка передбачає зобов'язання двох сторін (з одного боку - влади, а з іншого боку - виробників і торгових мереж) забезпечувати цінову стабільність на один з найважливіших продуктів харчування», - сказав Микола Азаров.

 

версія для друку