українська російська англійська
Прем'єр-міністр упевнений, що реформа правоохоронних органів, яка назріла, буде проведена
05.07.2013 | 17:48
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров у Фейсбуці заявив про необхідність докорінної реформи системи правоохоронних органів, коментуючи трагічну ситуацію в Миколаївській області.

За його словами, необхідно, щоб усі правоохоронні органи повністю виконали вимоги Президента з розслідування цього інциденту.

«Зі свого боку хочу також сказати, що ця трагедія, зрозуміло, не результат якогось випадкового збігу обставин. На жаль, вона у черговий раз говорить нам про те, що необхідна докорінна реформа системи правоохоронних органів», - підкреслив Прем'єр-міністр.

За його словами, система міліції почала давати збої давно.

«Більше 30 років тому не будь-де, а в столиці СРСР Москві міліцією на одній зі станцій метро був по-звірячому вбитий полковник КДБ. Уже тоді цей епізод показав, що система потребує дуже серйозного реформування. Однак, упродовж 30 років ця система лише косметично змінювалася, а цей випадок, як і багато інших, свідчить про те, що вона потребує дуже серйозної реформи», - сказав Микола Азаров.

При цьому він висловив упевненість, що реформа буде проведена: «В основі її лежатиме звичайно посилення як професійного, так і громадського нагляду над діяльністю правоохоронних органів».

 

версія для друку