українська російська англійська
Микола Азаров: Класні фахівці будуть все більше затребувані в Україні
05.07.2013 | 18:50
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив у Фейсбуці, що висококваліфіковані фахівці затребувані на ринку праці і в Україні, і за кордоном, але при цьому безробіття серед молоді в Євросоюзі набагато вище. На цьому він акцентував, відповідаючи на запитання щодо трудової міграції серед молоді після вступу України в ЄС.

«По-перше, ми не скоро будемо в Євросоюзі, і яка ситуація там буде через 10-15 років сказати важко. Зараз же працевлаштування молодих фахівців - це дуже серйозна проблема для всіх країн Євросоюзу», - сказав Микола Азаров, відзначивши, що рівень безробіття серед молоді у деяких європейських країнах перевищує 50-60%, а в переважній більшості країн - понад 20.

«Тому, якщо говорити про ситуацію зараз, то роботу в країнах Євросоюзу можуть знайти лише одиниці фахівців, що володіють дуже високим рівнем підготовки. На це нам необхідно звертати і свою увагу, і увагу молоді. Просто диплом у кишені і відсутність знань у голові – це 100%-ва гарантія проблем з працевлаштуванням у нас, і, тим більше, за кордоном», - підкреслив Прем'єр-міністр.

 

версія для друку