українська російська англійська
МЗС інформує про ситуацію навколо ДТП в Угорщині за участю мікроавтобуса з українськими номерами
06.07.2013 | 17:02
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ЗАКОРДОННИХ СПРАВ

Станом на 17:00 год, за уточненою інформацією Генерального консульства України в Ніредьгазі (Угорщина), наданою за результатами спілкування представників Генерального консульства України з поліцією, угорськими лікарями та постраждалими громадянами України, які зараз перебувають в обласній лікарні мішкольц, повідомляємо таке.

Мікроавтобус, який потрапив в ДТП на 123 км від мудапешт, перевозив п’ятьох громадян України, які прямували з Італії (м.Бергамо) в Україну. В них усіх підтверджено наявність дозволів на проживання в Італії.

Як уже повідомлялося, двоє громадян України загинули на місці ДТП. Трьох громадян України, у тому числі водія мікроавтобуса, доставлено в травматологічне відділення обласної лікарні мішкольц, де їм надається необхідна медична допомога.

Водій – у нормальному стані, отримав незначні травми. З двох пасажирів, що вижили, одна громадянка України отримала переломи та черепно-мозкову травму, проте перебуває  при повній свідомості, може розмовляти, загрози її життю немає.

Інший пасажир знаходиться в реанімаційному відділенні. За висновком лікарів, стан його здоров’я – стабільно важкий.

Усі постраждалі протягом найближчих днів залишатимуться в лікарні, де їм надаватиметься уся необхідна медична допомога.

МЗС та Генеральне консульство України в Ніредьгазі тримають ситуацію на особливому контролі, встановлюються контакти із родичами загиблих та постраждалих громадян України, надається необхідне консульське сприяння, спільно з угорськими правоохоронними органами вживаються заходи для остаточного з’ясування обставин ДТП.

 

версія для друку