українська російська англійська
На "Країні Мрій" відбулася екологічна акція зі збору відпрацьованих батарейок
08.07.2013 | 13:18
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

У рамках фестивалю «Країна Мрій» на Співочому полі вперше відбулася екологічна акція зі збору відпрацьованих батарейок під назвою «Країна Мрій – чиста Країна», організатором якої став проект «Зелена Україна» Міністерства екології та природних ресурсів України.

До акції долучилася компанія «Хонда Україна», яка надала спеціально виготовлені пластикові контейнери для збору відпрацьованих батарейок, а також обслуговуючий персонал. До речі, у всіх дилерських салонах Honda до 15 серпня також встановлені аналогічні контейнери.

На території фестивалю було розташовано дві точки з контейнерами, де можна було здати батарейки. Одна з точок розміщувалась біля входу на Співоче поле, тобто батарейки змогли здати й ті люди , хто не планував відвідувати подію чи не мав можливості купити квиток. Кожному відвідувачу було вручено флаєр про шкідливий вплив батарейок на довкілля та про терміни розпаду різних видів відходів.

В ході акції було зібрано 3 кілограми відпрацьованих батарейок. Весь зібраний матеріал передано для утилізації на спеціалізований завод по переробці відпрацьованих батарейок - ДП "Аргентум" у м. Львові.

Організатори проекту «Зелена Україна» Міністерства екології та природних ресурсів вдячні всім людям, які принесли відпрацьовані батарейки на фестиваль та проявили небайдужість і розуміння, що охорона довкілля – це завдання кожного із нас.

 

версія для друку