українська російська англійська
У рамках "Ялтинських ділових зустрічей" Україна презентувала ряд великих інвестиційних проектів
08.07.2013 | 14:14
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Проведення IV Міжнародного інвестиційного форуму «Ялтинські ділові зустрічі» - хороший шанс для України зміцнити економічні відносини з країнами учасницями СНД, визначити нові напрями їх розвитку, а також залучити інвестиції в українську економіку, на цьому акцентував Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов, відповідаючи на запитання журналістів.

«Ялтинські ділові зустрічі» це дуже важливий захід, це майданчик для зміцнення співпраці між країнами СНД. Хочу відзначити, що Ялта і Крим - це не тільки місце для відпочинку, а й місце де здійснюється плідна робота, обмін досвідом і знаннями, робота з вироблення нових ідей», - зазначив Ігор Прасолов.

Міністр нагадав, що країни СНД на сьогодні залишаються одними з головних торговельних партнерів України. Їх частка в загальному обсязі українського товарообігу за підсумками 2012 року склала 39%.

Також Міністр повідомив, що в рамках форуму відбулася презентація низки великих інвестиційних проектів, на «Ялтинських ділових зустрічах» України ще раз представила свій величезний інвестиційний потенціал.

«Ми, що називається, «їздимо по світу», і розповідаємо про інвестиційний клімат, який є в Україні і ті заходи, які здійснюються в Україні. Ми зацікавлені в залученні інвестицій», - зазначив Міністр.

На Форумі також відбулися переговори Міністра економічного розвитку і торгівлі України Ігоря Прасолова з російським колегою - Міністром економічного розвитку Російської Федерації Олексієм Улюкаєвим. У ході зустрічі сторони відзначили, що сьогодні українсько-російські взаємини в частині економічного співробітництва можна охарактеризувати як стабільні і добросусідські.

«У нас співпраця зміцнюється, Росія - номер один серед наших торгових партнерів», - зазначив Ігор Прасолов.

Також під час переговорів була сформульована основна задача, яку сьогодні необхідно вирішити в рамках розвитку двостороннього співробітництва між Україною та Росією - ніякі бар'єри не повинні заважати ні російським інвесторам в Україні, ні українським - до Росії. Ігор Прасолов і Олексій Улюкаєв підкреслили свою готовність сприяти цьому, використовуючи всі доступні механізми.

«Нам є що обговорити. Була створена комісія по інвестиційному співробітництву та захисту прав інвесторів, у нас вже є конкретні заходи, у нас є, що показати російській стороні», - підкреслив Ігор Прасолов.

 

 

версія для друку